Asansör Montaj

Her malzemenin en kalitelisi vardır.
Ancak En kaliteli malzemeler, kusursuz projeler ile hayata geçirilmektedir. Sadece iyi malzeme kullanmak güvenilir projeler yapmış olmayı sağlamaz bunun bilincinde olarak gerek malzeme seçiminde gerek projelendirme de ve montajında “kaliteli” asansörler tasarlıyoruz. Montaj alanında uzman çalışanlarımız ile kaliteli ve uzun ömürlü asansörler hayata geçiriyoruz.

Asansörler, kullanılan malzemelerin kalitesi ne olursa olsun, asansör montajı dikkatli yapılmadığı takdirde zaman içinde görevlerini aksatmaya başlarlar. Sık sık ortaya çıkan ve temelde asansör montajındaki hatalardan kaynaklanan arızaları tespit etmek, onarmak maddi manevi yük haline gelir. Oysa iyi etüt edilmiş, doğru projelendirilmiş ve itinayla monte edilmiş bir asansörün (periyodik bakımları da zamanında yapıldığı takdirde) düzgün çalışmaması için hiçbir sebep yoktur.

Erka Asansör olarak iş için belirlenen süreyi iyi değerlendirdiğimizi düşünüyoruz. Montaj süresince belirlenen aşamalarında gerekli kontrol ve testler yapılarak sonraki aşamalarda karşılaşılabilecek aksaklıklara engelleriz. Şantiye nerede olursa olsun, asansör montajı belirlenen sıklıklarda yetkili mühendislerimiz tarafından kontrol edilir; varsa işi aksatan sebepler incelenir ve bu sebeplerin zamanında bertaraf edilmesi için gereken faaliyetler yürütülür. Bu titizlik sayesinde asansörlerin teslimi çoğu zaman sözleşmede belirtilen süreden önce yapılmakta ve ortaya temiz bir iş çıkarılmaktadır.