Ray Grubu

Asansör bağlantı elemanları ve metal bağlantı elemanları sektöründe yılların getirdiği tecrübe ve birikimin etkisiyle kısa süre içerisinde, başta Ankara olmak üzere, yurt genelinde önemli bir pazar payına sahip olmuştur.

Kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunan Erka Asansör ve Bağlantı Elemanlarının müşterilerine sunduğu ürün grubu içerisinde asansör ray konsolu, ağırlık konsolu, makine sehpası, ayarlı ağırlık ray konsolu, u bölmeler, çelik dübeller, tırnak grubu, civata grubu, kasnak koruma sacı, makaralı şalter laması, regülatör sehpası, ağırlık şasesi, tampon sehpası, ray mastarı, döküm ağırlık, ebatlı sac, döküm tırnak gibi çeşitli asansör bağlantı elemanları yer almaktadır.

Erka Asansör ve Bağlantı Elemanları olarak yapmış olduğumuz ve yapacağımız yatırımlarla birlikte sürekli olarak sac işleme kapasitemizi arttırmaktayız. Bu bağlamda şu an için makine parkımızda 2 adet 65 ton pres, 3 adet 100 ton pres, 1 adet 80 ton pres, 2 adet giyotin makas, 1 adet testere ve 1 adet kaynak makinesi bulunmaktadır.

Erka Asansör ve Bağlantı Elemanları, portföyünde bulunan yüzlerce memnun müşteriyi her geçen gün arttırmak ve ürün kalitesi bakımından ülkemizde asansör bağlantı elemanlarının lider firması olmak için ar-ge çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Müşterilerimizin bu anlamda bize duyduğu güven firmamızın en önemli gurur kaynağı olmaktadır.